Leden 2013

Nová věštecká koule

26. ledna 2013 v 12:08 | Ronr |  Věštění
Už dlouho toužím po vlastní křišťálové kouly a dnes se mi to konečně poštěstilo. Při sledování jednoho dílu Dragonfether369 jsem si uvědomil, že věšteská koule nemusí být nutně z křišťálu nebo čirého skla. Proto jsem se šel podíval do naší skříně ve které máme výrobky ze skla a ouha byla tam malá koule nebo spíše těžítko, které nikdo nepožívá. Ikdyž není úplně kulatá, ale má seříznutý spodek pro stabilitu je skvělá pro začátečníka :D Hned po očištění zaujala místo na mém novém stálém oltáři.
Nákupy :D

24. ledna 2013 v 17:59 | Ronr
Včera jsem byl po dlouhé době zase nakupovat. Do mojí sbírky přibyl krásný náramek z unkalitu, dvě lahvičky ve, kterých byly kamínky a korákly, a nakonec jsem neodolal a koupil si malý deníček(herbářek), sice nevím co si do něj dubu psál, ale posuďte sami. A taky jsem po dlouhé době našel dva náramky z korálků a ty hned začaly plnit funkci nových rituálních šperků. Na konec jsem také dokončil triptych děsivých výjevů v modrém.

náramky

děsivý triptych brrrr

Taroty :D

11. ledna 2013 v 21:17 | Ronr
Procházím právě Tarotecu a našel jsem pár krásných tarotů, které bych si rád pořídil. První Langustl líbí se mi ta jednoduchost. Druhý Witchy modernější spracování. Třetí Rock Art opět ta jednoduchost. Čtvrtý Delle Vetrate moje oblíbené mozaiky. A trochu netradiční Lord Of The Rings.


Yule 2012

1. ledna 2013 v 11:20 | Ronr |  Kolo roku
Ve vzduchu se nesl čas zimního slunovratu, ale ač bylo již 21. prosince stále jsem neměl čas jej oslavit. Nakonec jsem si udělal trochu času až 26. prosince. O tomto svátku je vhodné zasvěcovat nové pomůcky a tak jsem si zasvětil pár dárečků, které jsem dostal pod stromeček. Mezi první velké dárky patřil nový tarot a tématická kniha Tarot a práce se stínem od Christine Jette, také jsem dostal krásný deník a spoustu nových kamínků a přívěskem Thorova kladiva. Zasvědcování proběhlo klasicky pomocí 4 živlů a očista zaříkadlem, které vymyslela Coreyemmah.

"čistím vás, karty mé, od předešlého dne
(lásku k vám neztrácím, sílu vám navracím /tak staň se/)"
Poděkování:
"děkuji vám karty moc, děkuji vám za pomoc"

a přívěsek jsem očistil také Coreyemminým zaříkadlem.

"dotyku cizí do dáli pluj, ode mě stůj, se nepřibližuj,
chybu svou neopakuj, amulet/talisman je jen můj"

nakonec deník jsem očistil zaříkadlem z knihy Magie na každý den od Ellen Duganové, které jsem si trochu upravil. Původní zaříkání

"mocí středy jste nyní korálky zakleté
kouzlo....vás již nepustí
Přeji si aby váš nositel pokvetl
zdravím, láskou, bohatstvím a moudrostí"

a upravené

"mocí Yulu jsi deníku zakletý
kouzlo zaříkadel tě již nepustí
přeji si aby tvůj nositel pokvelt
zdravím, láskou, bohatstvím a moudrostí"

A nyní pár fotek


Během oslav Yulu jsem si také postavil oltář na poslední úplněk v roce a andělský košík podle Lyli.